Chovatelská přehlídka trofejí se odkládá


Vážené dámy, pánové, členové OMS Olomouc, dobrý den,
všichni vidíme, jak moc nepříznivá je epidemiologická situace v těchto dnech. Proto ne včerejším jednání vedení OMS Olomouc, společně se zástupci státní správy myslivosti, bylo rozhodnuto, že svoz trofejí (3.3.), hodnocení trofejí (4.3.) a vlastní chovatelská přehlídka trofejí (26.3. - 27.3.) se v těchto termínech NEUSKUTEČNÍ a vše se odkládá na neurčito, jakmile to situace dovolí a akce tohoto typu bude možné uspořádat.
Samozřejmě vás o nových termínech budeme v předstihu informovat.
Veškeré aktuální informace o změnách termínů a plánovaných akcích budou ihned na našem webu www.omsolomouc.cz
Jménem vedení OMS Olomouc vám přejme hlavně pevné zdraví a víru, že bude zase líp a co nejdříve se vrátíme do normálního života,
Příjemný den,
Jiří Zbořil
Hodnocení trofejí a chovatelské přehlídky trofejí představují veřejnou objektivní kontrolu ulovené zvěře v regionu a také vhodnou formu prezentace myslivosti a chovatelských úspěchů. 


  • Svoz  trofejí proběhne:

- v úterý 2.3.2021 od 12 do 18 hodin v KD Příkazy

- ve středu 3.3.2021 od 12 do 18 hodin v KD Příkazy

  • Hodnocení trofejí proběhne

- ve čtvrtek 4.3.2021 od 8 hodib v KD Příkazy

  • Chovatelská přehlídka pak:

- 26. - 27.3.2021 od 9 do 18 hodin v KD PříkazyKatalogy trofejí

Katalog trofejí je dokument obsahující informace o trofejích ulovených v daném mysliveckém roce. Kromě vlastního výčtu trofejí obsahuje i fotodokumentaci medailových trofejí a kompletní statistiku ulovené zvěře v okrese Olomouc po jednotlivých druzích, včetně historického vývoje a časových řad odstřelů.

Hodnocení trofejí metodou CIC

 v přiložených souborech naleznete oficiální bodovací tabulky k našim druhům zvěře.  Do tabulek se jen zadají měřené hodnoty a ony samy dopočítají výsledek :)

Přehlídka trofejí

Vložte svůj text...