Národní výstava Floracanis 3.9. - 4.9.2022

25.07.2022

O víkendu 3. - 4. září se v areálu výstaviště Flora a přilehlých Smetanových sadech koná 5. ročník národní výstavy psů, která se po dlouhé odmlce vrátila právě do našeho města.

Návštěvníci mohou na výstavě vidět asi 2700 pejsků, téměř 300 psích plemen, které vystavují vystavovatelé ze 6 -ti evropských zemí. Kromě jedinečné přehlídky psích krasavců se celou akci snažíme co možná nejvíce přiblížit širšímu spektru návštěvníků a tedy nejen milovníkům psů. Výstava je zasazena do krásného prostředí Smetanových sadů a Rudolfovy aleje a spolu s bohatými doprovodnými programy pro děti i dospělé nabídne zábavu a potěšení mnoha návštěvníkům.

Doprovodné programy jsou cílené především k dětem a tematicky zaměřeny na oblast chovatelství, lesnictví, ochranu přírody a myslivost.

K vidění bude zookoutek zoologické zahrady, možnost jízdy na ponících, ukázky vycvičených papoušků, králičí hop, záchranná stanice živočichů, sokolníci se svými dravci. Naučná stezka pro děti, dovedností soutěže, kvízy, doplňovačky, myslivecká a lesní pedagogika. Také koncert lovecké hudby před restaurací Fontána

Akci doplňuje bohatý prodej chovatelských a kynologických potřeb,  krmiva, pamlsků a hraček  vaše mazlíčky. 

Celodenní vstupné je 100 Kč

Zlevněné (studenti, důchodci) 50 Kč

Pro děti do 15 let vstup zdarma.